Nilüfer’de Bulunan Düğün Salonları

Nilüfer düğün salonu fiyatları arıyorsanız Nilüfer’deki tüm düğün salonları ve kır düğün salonları nı burada bulabilirsiniz. Nilüfer’in popüler düğün salonları ve kır düğün salonları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Bursa düğün salonları Nilüfer salonlarının yol tarifi, harita, nerede? nasıl gidilir? hemen tıkla öğren! Mekanlara telefon et, fiyat iste.

Aşağıda Nilüfer’de öne çıkan birkaç düğün salonlarını inceleyebilirsiniz. Tüm Nilüfer Düğün Salonları listesi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

nilüfer düğün salonlarıSalon S Düğün Salonları

Salon S Balo Davet Düğün Salonu, Düğün, nişan, sünnet, kına, toplantı ve özel günlerinizde özel salonumuz sizleri beklemektedir. Salon S Toplantı ve Düğün Salonu ismiyle Bursa Nilüfer’de, üst düzey hizmet anlayışına sahip tecrübeli çalışanlarımız ile size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Salon S Düğün Salonları, Nilüfer’in merkezinde, düğün salonlarının Nilüfer ilçesi seçenekleri içerisinde yer alıyor. Fiyata, konsepte ve davetli sayısına göre seçebileceğiniz üç farklı salonu, organizasyondaki titizliği ve çalışanlarının güler yüzüyle 5 yıldızlı bir otelden farkı olman mekanda, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlarınızı da yapabilirsiniz.

Salon S Düğün Salonları, Elit Salon 700, Tuana Salon 300 ve Ela Salon 200 kişilik kapasiteli mekanları ile tercihinize göre yemekli veya yemeksiz bir düğün gerçekleştirebileceğiniz seçeneklerden biri.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir