Sunduğu Kolaylıkları ile Bursa Düğün Salonları

Güvenlik kamerası özellikleri de bursa düğün salonları kolaylıkları seçimlerinizde misafirlerinizin olumsuz bir durum yaşaması durumunda oldukça işe yarayacaktır. Özellikle yüksek katlarda olan salonlar için asansör çok önemlidir. Laser point, projeksiyon gibi kolaylıklar organizasyonlarınızda farklı ambiyanslar tercih edilebilir. Bunun yanında ücretsiz otopark kullanımları da dikkat edilmesi gereken bir başka başlık olmaktadır. Klima kullanımı kişi sayısı az bile olsa sıcak yaz günleri için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Yemek servisi için sunulan kolaylıklar, catering firması getirme, kokteyl menü, çocuklara özel menü gibi seçeneklerle de bursa düğün salonları kolaylıkları organizasyonlarınız için ideal olabilir.

Bursa Düğün Salonları

Sultan Düğün Salonları

Bursa düğün salonu alternatiflerinden biri olan Sultan Düğün Salonları, Osmangazi ilçesinde hizmet veriyor. 4 farklı salonuyla yemekli düğünler için yaklaşık kapasitesi 400-700 kişi olan salonları gayet şık, ferah bir iç yapıya sahip.sultan düğün salonları

Elegans Düğün Salonları

Bursa düğün salonları arasında Osmangazi Soğanlı Mahallesi’nde bulunan düğün salonlarından biri. Elegans Salonları 500 ile 1100 kişi arasında değişen 3 farklı salon seçenekleriyle hizmetinizde. Altın Salonu 1100 kişilik kapasitesi ve cam tavanıyla çiftlerin tercih sebeplerinden biri.

elegans düğün salonları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir