Bursa Düğün Salonları

bursa düğün salonlarıTürkiye’nin en güzel şehrinden biri olan Bursa,nam-ı diğer yeşil Bursa son derece modern tasarıma sahip düğün mekanları ile her geçen yıl kendini geliştiriyor. Bursa düğün salonları arasında en popüler, en çok tercih edilenleri araştırdık ve sizin için listeledik.

Bursa düğün salonları fiyatları 2020 yılı için ortalama 7.000 TL civarında diyebiliriz. Bu listeyi lüksten ekonomik olanına, her bütçeye hitap edecek Bursa düğün mekanları arasından en popüler olanlarını inceleyerek hazırladık.

Elegans Salonları

Soğanlı Mh. Kanal Cad. No:1/18 Altınoğlu Plaza Osmangazi, Bursa

0224 322 2247

elegans salonları

Kendisine “mutlu anlar fabrikası” unvanını yakıştıran Elegans Düğün Salonu, farklı kapasitelere sahip üç kısımdan meydana geliyor. Teraslı Gold Salon, Pınar ve Gümüş salonları yıl boyunca Bursalı çifte kumrulara ev sahipliği yapıyor. Lüks ve elit bir havaya sahip Elegans Düğün Salonları hakkında olumsuz bir yoruma rastlamak mümkün değil.

Elegans Salonları’nda 2020 Düğün Fiyatları

Bursa düğün salonları fiyatları ortalamasının biraz üzerinde bulunan Elegans, başlangıç ücretlerinde hafta içi hafta sonu ayrımı yapmıyor.

Yemekli paketler 7.000-12.000 TL’den, kişi başı yemekli fiyatlar 50-80 TL’den başlıyor.

Modern bir iç mimariye sahip geniş salonlar teknolojik ses, ışık ve havalandırma sistemleriyle donatılmış.

Merkezi bir lokasyonda, toplu taşımaya elverişli Bursa düğün salonları arasında. Bursaray Merinos İstasyonu’na yürüme mesafesinde.

Özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek misafirlerin için otoparkları mevcut.

Alkol servisi bulunmayan Bursa Osmangazi düğün salonları arasında. İçkili düğün yapmak istiyorsan senin için uygun değil.

Senin için bir önemi var mı bilmiyoruz ama vale hizmeti sunmadıklarını belirtmişler.

Havai fişek vb. materyal kullanılmamasını rica ediyorlar.

Sultan Düğün Salonları

Ulubatlı Hasan Bulvarı Ankara Cad. Osmangazi – Bursa

 0224 322 2270

sultan düğün salonları
sultan düğün salonları

Sultan Düğün Salonları, farklı kapasitelerde davetli ağırlayabilecek 5 farklı salondan oluşuyor. Genç ve dinamik olmanın getirdiği yenilikçi hizmet anlayışının yanı sıra son teknoloji havalandırma, ses ve ışık sistemleriyle de rakiplerine meydan okuyor.

Mekan süslemeleri ve başarılı mutfağıyla da beğeni toplayan Sultan Düğün Salonları, Bursalı çiftlerin favorilerinden.

Sultan Düğün Salonu 2020 Düğün fiyatları?

Rakamlarda hafta içi hafta sonu ayrımı bulunmayan uygun fiyatlı Bursa düğün salonları arasında.

Yemeksiz düğünler için 7.000-12.000 TL aralığından başlayan rakamlar talep ediyorlar. Yemekli düğün yapmak istiyorsan kişi başı minimum fiyatlar 10-30 TL aralığında.

Mutfaklarına fazlasıyla güveniyor olmalılar ki dışarıdan bir catering firması getirmeni istemiyorlar. Ancak istediğin bir Bursa düğün fotoğrafçısı ve organizasyon şirketi ile anlaşmanın önünde bir engel bulunmuyor.

Farklı kapasite ve konseptlere sahip 5 salonuyla her beğeniye hitap ediyor. Merkezi bir lokasyonda, Bursaray Osmangazi İstasyonu’na yürüme mesafesinde.

Çocuklara özel menüler sunuyorlar. Ayrıca minikler eğlenceli vakit geçirsin diye oyun alanları da hazırlamışlar. Vale hizmeti de sunan geniş bir otoparkı var.

Sarper Düğün Salonu

Demirtaşpaşa Mah. İnönü Cad. Sarper Sk. No.2/A Osmangazi / Bursa

 0224 322 2273

sarper düğün salonu

Sarper Plaza’da düğünler nasıl oluyormuş, yakından görmek istersin diye bir tanıtım videosu hazırlamışlar. Göz atmanı tavsiye ediyoruz: Krem ve açık kahve renklerin hakim olduğu nezih ve elit bir anlayışla dekore edilmiş mekan, çiçeklerle bezeli şamdanlara değin görenleri büyüleyen bir atmosfere sahip. Sarper Düğün Salonu, kral ve kraliçelere layık kusursuz bir düğün için en cazip seçeneklerden.

Sarper Düğün Salonu 2020 Düğün fiyatları ?

Şehir ortalamasında fiyatlar öneren bir Bursa düğün mekanı. Geniş kapasiteli salonda yemeksiz düğün tercih edersen paketler hafta içi 7.000-9.500 TL’den başlıyor, hafta sonu 12.000 TL’yi geçiyor.

Yemekli düğün yapmak istersen hafta içi-hafta sonu ayrımı olmaksızın 10-30 TL arası bir ücret ödemeni talep ediyorlar.

İstersen Bursa düğün organizasyonu firmaları arasından biriyle anlaşma şansın var. Catering firması ya da düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar. Bu hizmetleri kendi bünyelerinden sağlamayı tercih ediyorlar.

Toplu taşıma imkanlarına sahip merkezi bir konumda. Demirtaşpaşa ve Gökdere Metro İstasyonlarına yürüme mesafesinde. Özel araçlarıyla gelecek misafirlerin için geniş bir otoparkı var. İstediğin bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşma opsiyonu sunsalar iyi olabilirdi.

Zas Düğün Salonları

Alaaddin Bey Mah. Ayfatma Cad. 624. Sk. Nilüfer – Bursa

0850 532 4517

zas düğün salonu
zas düğün salonu

En güzel Nilüfer düğün salonlarından Zas’ı yakından görmek istersen, mutluluğa adım atan bir çiftin en güzel anılarını içeren eğlenceli videoyu izleyebilirsin: En şık ve nezih Bursa düğün salonları arasında bulunan Zas, Nilüferli çifte kumruların favori mekanlarından. Altın yaldızlı süslemeleriyle prens ve prenseslere layık görkemli Salon Luna, akıllardan silinmeyecek kalabalık bir düğün yapmak için ideal. Salon Mia ise şıklık ve sadeliği bir araya getirmeyi başarmış ferah mı ferah bir teras alanı da bulunan, dört mevsim boyunca tercih edilebilecek bir mekan.

Zas Düğün Salonu 2020 Düğün fiyatları ?

Lüks hizmet sağlayan Bursa düğün salonları Nilüfer’de de mevcut. Yemeksiz paketler hafta içi 6.000-9.500 TL’den, hafta sonu 7.500-10.000 TL’den başlıyor.

Yemekli düğün tercih ediyorsan rakamlarda hafta içi hafta sonu ayrımı bulunmuyor. Kişi başı minimum fiyatlar 30-50 TL arasında. Beğendiğin bir organizasyon firması ile anlaşman konusunda esnek davranan Nilüfer düğün salonları arasında. Catering ve fotoğrafçı getirmeni istemiyorlar.

Hem açık hem kapalı alanı bulunan bir mekan. Teraslı salonun açık alanı, küçük çaplı davetler için değerlendirilebilir. Toplu ulaşıma elverişli Nilüfer düğün salonları arasında. Ertuğrul Metro İstasyonu’na çok yakın. Geniş bir otoparkı var. Vale hizmeti mevcut.

Ata Park Balo Davet

Üçevler Mah. Dumlupınar Cad. No:36 Nilüfer – Bursa

0224 322 2720

atapark balo davet

2017 yılında hizmete giren yeni ve modern tesis, yakından ilgili işletmecilere ve dinamik bir kadroya sahip. Balo salonu konseptinde dizayn edilmiş, farklı kapasitelere sahip Pırlanta, Zümrüt, Yakut ve Elmas adlı dört salonu bünyesinde barındıran Ata Park, kusursuz bir düğün yapmak için en uygun mekanlar arasında. Bursa’nın düğün devi Atalay Grup bünyesindeki Ata Park Balo Davet, kaliteli hizmet ile lüks ve ihtişamı aynı anda vadetmeyi başarıyor.

Son düğün trendlerini takip eden mekan; modern ses, ışıklandırma, havalandırma teknolojileriyle donatılmış.

Atapark Bursa 2020 Düğün fiyatları?

Bu nezih ve şık mekan Bursa düğün salonu fiyatları ölçeğinde uygun yemekli paketleriyle dikkat çekiyor. Hafta içi 30-50 TL olan kişi başı minimum fiyatlar, hafta sonu 50-80 TL’yi buluyor. Kokteylli düğün yapmayı tercih edersen kişi başı minimum fiyatlar hafta içi 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL aralığında.

Dışarıdan bir catering şirketi getirmeni istemiyorlar. Beğendiğin profesyonel bir Bursa düğün fotoğrafçısı ile anlaşmanda bir sakınca görmüyorlar. Profesyonel bir düğün organizasyon şirketi ile anlaşıp dünya evine gireceğin bu mutlu günü en özel biçimde planlamanın önünde de herhangi bir engel görünmüyor. Geniş bir otoparka sahip. Vale hizmeti mevcut. Ataevler Metro İstasyonu’na yakın, toplu ulaşıma elverişli Bursa düğün mekanları arasında.

Açık alanı bulunmayan Bursa düğün mekanları arasında bulunuyor.

Armoni Salonları

Yeni Yalova Yolu No:314  Osmangazi – Bursa

0224 322 2676

armoni düğün salonları
armoni düğün salonları

Açılır kapanır tavan sistemine sahip teras kısmında, yağmur endişesi olmadan ferah ferah bir yaz düğünü yapabilirsin. Palmiyeler ve çiçekli süslemeler teras kısmına hoş bir hava katmış.

Ses ve Renk adlı salonlar isimlerinden anlaşılabileceği gibi modern ışık ve ses sistemlerine sahip. Görselliğiyle göze çarpan bu ferahlığına da diyecek yok. 2 adet kapalı alan ve açık hava düğünlerine ev sahipliği yapan bir terastan meydana gelen Armoni Düğün Salonları; şık atmosferi ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.

Armoni Düğün Salonları 2020 Düğün fiyatları

Yemeksiz düğün yapmak istersen fiyatlar hafta içi 2.000-3.000 TL’den, hafta sonu 3.000-5.000 TL’den başlıyor.

Yemekli düğün tercih ediyorsan fiyatların yine çok makul olduğunu söyleyebiliriz. Hafta içi-hafta sonu ayrımı olmaksızın 10-30 TL’den başlayan yemekli paketler öneriyorlar.

Müziğin gece yarısına kadar sürmesi çok hoş. Açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca çifte kumruların mutluluğuna ev sahipliği yapan Bursa düğün salonları arasında. Merkezi bir lokasyonda, toplu ulaşıma elverişli. 38, 17D, 17A, 94 numaralı otobüs hatlarıyla rahatça erişilebiliyor. Düğüne özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek misafirlerin için otoparkları mevcut.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir