Bursa Nilüfer Kahvaltı Mekanları

 

nilüfer kahvaltı mekanları

Bursa, Nilüfer’de bulunan ve Bursa Nilüfer kahvaltı mekanları dendiğinde akla gelen kahvaltı mekanlarını sizler için listeledik. Yazının ilerleyen kısımlarında, bahsi geçen birbirinden güzel ve eşsiz mekanlar hakkında detaylı bilgiyi, kampanya bilgilerini, fiyatlandırma ve adres bilgilerini bulabilirsiniz.

1-) Minty Social Özlüce

Minty Social, profesyonel ustalar eşliğinde hazırlanan en güzel ızgara et lezzetlerini ve en keyifli serpme kahvaltıları misafirlerine sunmaktadır. 250 kişilik kapasitesi ile geniş bir müşteri ağırlama potansiyeli sunan bu mekan, enfes kahvaltının yanında romantik akşam yemekleri, doğum günü etkinlikleri ile de kendini ön plana çıkarıyor. Bursa Nilüfer kahvaltı mekanları arıyorsanız, kesinlikle bir şans vermelisiniz.

Fiyat Aralığı: ₺₺₺

Adres: Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, 406. Sk. 35/B, 16120 Nilüfer/Bursa

(0224) 322 2767

 

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz.

sonset özlüce kahvaltı

2-) Mavi Rota

Mavi Rota Balık Restaurant sezonun farklı lezzetlerini misafirleriyle buluşturuyor. Balık tutkunlarının uğrak mekanı olan Mavi Rota’da balık çorbası, sezonun zengin balık çeşitleri, salata çeşitleri, soğuk/sıcak mezeler, ara sıcaklar ile tatlı çeşitleri bulunmakta. Balığın yanında mükellef bir serpme kahvaltıyla da sizlere hizmet vermektedir. Mekan, Ata Bulvarı’ndaki yeni yerinde kendinizi denizin derinliklerinde hissettiren mimari dekorunda da açık mutfak olarak hizmet vermekte; temizlik, kaliteli hizmet, lezzetli ürün anlayışını devam ettirmektedir.

Fiyat Aralığı: ₺₺

Adres: Ataevler, Ata Blv No: 35, 16060 Nilüfer/Bursa

(0224) 242 55 99

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz.

3-) Kent Kafe Kahvaltı

Hüdavendigar Parkı içerisinde bulunan göl kenarında kafe, restaurant ve kahvaltı lezzetlerini sizlerle buluşturan Kent Kafe, serpme kahvaltı konusunda oldukça iddialı. Uygun fiyatı ve dolu dolu kahvaltı menüsüyle gününüze başlamak için eşsiz bir mekan. Doğanın içinde, kapalı ve açık alanında 15 çeşit serpme kahvaltısını mutlaka denemelisiniz. Kahvaltı mekanı sizleri serpme kahvaltı, tabak kahvaltı, göl bisikleti, etkinlik ve kutlamalar gibi hizmetler için de bekliyor.

Fiyat Aralığı: ₺₺
Adres: Hüdavendigar, 16090 Odunluk/Bursa

0224 322 2802

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz. Etkinlik takvimlerine de buradan ulaşabilirsiniz.kent kafe kahvaltı 

1 Yorum

  1. Bu gün salı, ben pazar kahvaltısı için araştırma yapıyorum. Aradığımı buldum, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir