Bursa Osmangazi Kahvaltı Mekanları

osmangazi kahvaltıBursa, Osmangazi’de bulunan ve Bursa Osmangazi kahvaltı mekanları dendiğinde akla gelen Osmangazi kahvaltı mekanlarını sizler için listeledik. Yazının ilerleyen kısımlarında, bahsi geçen birbirinden güzel ve eşsiz mekanlar hakkında detaylı bilgiyi, kampanya bilgilerini, fiyatlandırma ve adres bilgileridegirmenci-kahvaltini bulabilirsiniz.

1-) Dereağzı Kafe Restorant

Osmangazi Dobruca’da dere kenarında lezziz bir kahvaltı ile haftasonunuza başlamak ister misiniz? Doğanın tam içinde ve açık havada yaşayabileceğiniz bu eşsiz kahvaltı hem karnınızı hem de gözünüzü doyuracak! Açık ve kapalı toplamda 750 kişilik kapasitesi ile ve 300 araç kapasiteli otoparkı ile bu kahvaltı salonu, leziz serpme kahvaltısı ile de kendini ön plana çıkartıyor. Bursa Osmangazi kahvaltı mekanlarına bakınıyorsanız, Dereağzı’na kesinlikle bir şans verin.

Fiyat Aralığı: ₺₺₺
Tel: 0224 322 2507
Adres: Dobruca Mh. Akdemir Cad. 1. Kadife Sokak No:3 Osmangazi / Bursa

Dereağzı Kafe hakkındaki detaylı bilgi ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.dereağzı kahvaltı

2-) RKC Kahvaltı

RKC Et Mangal, Bursa kahvaltı mekanları kategorisinde ele alabileceğimiz eşsiz mekanlardan bir diğeri. Dobruca’da bulunan mekân, kendi çiftliğinde ürettiği enfes etleri ile sizlere harika bir hizmet sunmak için iddialı. Etkinlikler, kutlamalar ve romantik yemekler için de tercih edebileceğiniz bu restoran, kampanyalı 17 çeşit kahvaltılık tabağı ile kendini öne çıkarıyor. Aynı zamanda serpme kahvaltısı ile de size unutamayacağınız bir sabah başlangıcı vaat eden bu mekân, kesinlikle Bursa Osmangazi kahvaltı mekanları dendiğinde aklınızda bulunmalı.

Fiyat Aralığı: ₺₺
Tel: (0224) 322 28 26
Adres: Doburca, 3. Nilüfer Cd. No:94/1, 16090 Osmangazi/Bursa

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz.

rkc et mangal kahvaltı

3-) Zevki Safa Kahvaltı

Bursa, dağyolunda, Osmangazi ilçesindeki yeşillikler içinde, mekan yeşil ve mavinin birleştiği harika Bursa manzarasına sahip bir mekan. Etin en lezzetlisini ve kahvaltının en keyiflisini yapabileceğiniz Zevki Safa Cafe Restaurant Dağyolu’nun en iyi mekanlarından biri. Açık havada yapacağınız serpme kahvaltı ile şehrin gürültüsünden uzak bir yerde güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Zevki Safa Kahvaltı, Bursa kahvaltı salonu dendiğinde akla gelen harika yerlerden biri, kesinlikle gidip denemenizi öneririz.

Fiyat Aralığı: ₺₺
Tel: (0224) 322 2807
Adres: Yiğitali, Bursa Uludağ Yolu 164/4, 16370 Osmangazi/Bursa

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz.

zevki sefa kahvaltı

4-) Doğancı Köy Sofrası

Doğancı Köy Sofrası, Osmangazi’nin Doğancı Köyü’ne bağlı Orhaneli-Keles yolu üzerinde olan bir köydür. 16 köy kadınının birlikteliğiyle Doğancı Köyü Kadınları Dayanışma Derneği kurulmuştur.  Şuan 25 köy kadını dönüşümlü olarak çalışmaktadır. Bilindiği üzere, köy kahvaltıları şehirleşme ile birlikte yeniden popüler hale gelmeye başladı. Şehir stresinden uzak, yemyeşil köyler ve köy kahvaltıları kaybettiğimiz enerjimizi geri kazandırabiliyor. Bu hafta Bursa’da kahvaltıya gidebileceğiniz kahvaltı adresi Doğancı Köy Sofrası. Serpme kahvaltıda bolluğu seviyorsanız, bu mekan tam size göre çünkü burada sınır yok.

Fiyat Aralığı: ₺
Tel: 0224 322 2752
Adres: Doğancı, Doğancı Köyü İç Yolu, 16370 Osmangazi/Bursa

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz.doğancı köy sofrası

5-) Doburca Keyfi Et Kahvaltı

Dere kenarında eşsiz bir kahvaltı salonu deneyimi yaşayarak güne güzel başlamak istiyorsanız, Keyfi Et Kahvaltı sizler için biçilmiş kaftan. 30 çeşit serpme kahvaltı içeriği ve uygun fiyatı ile Keyfi Et Kahvaltı, Bursa Osmangazi kahvaltı mekanları dendiğinde kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Doburca’da bulunan bu mekan, harika kahvaltılıkları, tatlıları ve kaliteli servisi ile ön plana çıkıyor.

Fiyat Aralığı: ₺₺
Tel: (0224) 322 22 86
Adres: Doburca Mah, 3. Nilüfer Sk. 1-A-B D:No: 104, 16000 Osmangazi/Bursa

Mekân ve fiyatlandırmalar hakkındaki detaylı bilgileri buradan edinebilirsiniz.doburca keyfi et kahvaltı

Bursa kahvaltı mekanları – Osmangazi ilçesinin mekan tanıtım yazısının sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkürler, Bursa’yı hakkını vererek gezebilmek için sitemizdeki diğer içeriklere de göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir