Bursa Yıldırım ve Cumalıkızık Kahvaltı Mekanlarıcumalıkızık kahvaltı

Bursa, Yıldırım ve Cumalıkızık’ta bulunan ayrıca Bursa kahvaltı mekanları dendiğinde akla gelen Cumalıkızık kahvaltı mekanlarını sizler için listeledik. Yazının ilerleyen kısımlarında, bahsi geçen birbirinden güzel ve eşsiz mekanlar hakkında detaylı bilgiyi, kampanya bilgilerini, fiyatlandırma ve adres bilgilerini bulabilirsiniz.

1-) Cumalıkızık Ballım Cafe

Ballım Cafe, müşterilerine sunduğu doğal köy kahvaltısı imkanı ile ön plana çıkıyor. Tamamen kendilerinin ürettiği salça, yumurta ve bal gibi kahvaltıların vazgeçilmez ürünlerini denemek için bile kesinlikle rotanızda olmayı hak ediyor. Bu enfes tadların yanı sıra bir köy evinin bahçesinde sıcacık ve huzurlu hissedeceğinizin garantisini verebiliriz. Müthiş ambiansa sahip bahçesi ve uygun fiyatlandırması ile de Cumalıkızık Ballım Cafe, kahvaltı dendiğinde kendinden övgü ile söz ettirmeyi başarıyor.

Fiyat Aralığı: ₺
Tel: (0224) 322 27 78
Adres: Cumalıkızık, Köyü, 16370 Yıldırım/Bursa

Cumalıkızık Ballım Cafe hakkındaki detaylı bilgilere ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca buradan mekan hakkındaki videomuza ulaşabilirsiniz.ballım cafe kahvaltı

2-) Kahve Trendi

Bursa kahvaltı mekanları dendiğinde akla gelen bir diğer lezzet durağı ise, Kahve Trendi. Pazar gününe harika bir başlangıç yapmak için hem gözünüzü hem de midenizi doyuracak fevkalade açık büfe servisinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden lezzetli peynir türleri, zeytin, salam, su böreği ve daha bir çok harika kahvaltılıkların dahil olduğu Trend Kahvaltı menüsünü denemelisiniz! Tabii menü içerisinde sınırsız çay servisi olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Kapalı ve açık olmak üzere toplam 550 kişilik kapasitesi ile Kahve Trendi, özel kutlamalarda, doğum günlerinde ve iş toplantılarında da tercih edebileceğiniz bir hizmet sunuyor.

Fiyat Aralığı: ₺₺
Tel: (0224) 322 2640
Adres: Millet, Derya Cd. No:94, 16270 Yıldırım/Bursa

Kahve Trendi hakkındaki detaylı bilgilere ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

kahve trendi
kahve trendi

 3-) Bulanlar Konak

Bulanlar Konak, 700 senelik dillere destan tarihi ile şimdi Yıldırım ilçesinin Cumalıkızık köyünde, harika köy kahvaltısı için hizmetinizde. Müşteriye her daim öncelikle güven, güler yüzlü hizmet ve yüksek memnuniyet garantisi veren Bulanlar Konak, leziz kahvaltısı, harika hizmet anlayışı ve adeta tarih kokan 700 senelik müthiş mekanı ile sizlere harika bir kahvaltı sunmak için sizleri bekliyor. Bulanlar Konak, sunduğu doğal kahvaltı servisi ile midenizi doyururken aynı zamanda harika iç mekan tasarımı ile gözünüzü de doyuruyor.

Fiyat Aralığı: ₺₺₺
Tel: 0224 322 2847
Adres: Cumalıkızık, 16370 Yıldırım/Bursa

Bulanlar Konak hakkındaki detaylı bilgi ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

bulanlar konak kahvaltı

4-) Atike Hanım’ın Konağı

Yıldırım ilçesinin Cumalıkızık Köyü’nde konumlanan Atike Hanım’ın Konağı, Bursa kahvaltı mekanları arasında el yapımı ve organik ürünleri ile kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Osmanlı dönemini anımsatan yer sofraları, 700 yıllık konak ve geçmişiyle oldukça popüler olan Atike Hanım’ın Konağı, kesinlikle rotanızda olması gereken kahvaltı mekanları arasında. El açması gözlemeler, köy turşusu ve köy ayranı ile şehrin stresinden uzaklaşarak köyde olduğunuzu hissetmek ve güne mükemmel bir başlangıç yapmak için ideal bir mekan.

Fiyat Aralığı: ₺₺
Tel: 0224 322 2490
Adres: Cumalıkızık, Hamam Sok No:2, 16370 Yıldırım/Bursa

Atike Hanım’ın Konağı hakkındaki detaylı bilgilere ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

atike hanımın konağı kahvaltı

5-) Kadı Efendi Konağı

Cumalıkızık köyünün yüksek taraflarında konumu ile sizlere eşsiz bir manzarı deneyimi sunacak Kadı Efendi Konağı, Bursa kahvaltı mekanları listemizde yerini alıyor. Mekanın çevresinde fazlasıyla park alanı vardır, böylece park sorunu yaşamazsınız. Aynı zamanda enfes manzarasına eşlik edecek ferahlatıcı su sesi de sabahınızı neşelendirecek. Uludağ manzaralı serpme köy kahvaltısı keyfi kesinlikle bu mekanı rotanıza eklemeniz için yeterli. Deneyin, pişman kalmayacaksınız!

Fiyat Aralığı: ₺₺
Tel: 0224 322 2628
Adres: Cumalıkızık Mah. 2, Orta Sokak No: 17/1, 16310 Yıldırım/Bursa

Kadı Efendi Konağı hakkında detaylı bilgi ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

kadı efendi konağı kahvaltı

6-) Diriliş Konağı

Bursa kahvaltı mekanları listesinde bir diğer durağımız ise Cumalıkızık Köyü’nde bulunan Diriliş Konağı. Bu konak, 600m2’lik arka bahçesi ve 25m2’lik şark köşesi ile müşterilerine eşsiz bir deneyim vaad ediyor. 700 yıllık olduğu belirtilen konak, tarihi yapısı bozulmadan harika bir şekilde restore edilmiş. Romantik yemek, nişan, evlilik teklifi gibi organizasyonlar için de uygun olan mekan, kahvaltı noktasında doğal serpme köy kahvaltısı ile kendinden söz ettiriyor. Kesinlikle deneyin, gitmişken tamamen organik erik yahut böğürtlen suyunuzu içmeyi de ihmal etmeyin!

Fiyat Aralığı: ₺₺
Tel: 0224 322 2817
Adres: Cumalıkızık, Saldede Sokak No:7, 16370 Yıldırım/Bursa

Diriliş Konağı hakkında detaylı bilgi ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.diriliş konağı kahvaltı

7-) Şelaleli Bahçe

Şelaleli Bahçe, isminden de anlaşılabileceği gibi muazzam şelale manzarısı ile size güne müthiş bir başlangıç fırsatı sunuyor. Bünyesinde oyun parkı da bulunduran mekan, çocuklu bir şekilde aile ile gitmeye de uygundur. Siz lezzetli kahvaltının ve manzaranın tadını çıkartırken, çocuklarınız güvenli bir şekilde parkta oyun oynayabilir! El açması gözleme çeşitleri ile ön plana çıkan Şelaleli Bahçe, kesinlikle rotanıza eklemeniz gereken bir Bursa kahvaltı mekanı.

Fiyat Aralığı: ₺₺
Tel: 0224 322 2745
Adres: Cumalıkızık, 2. Dinç Çıkmazı No.9, 16370 Yıldırım/Bursa

Şelaleli Bahçe hakkında detaylı bilgi ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.şelaleli bahçe

😎 Değirmenci Kahvaltı

Değirmenci Kahvaltı, Bursa kahvaltı mekanları içerisinde ele alacağımız iyi mekanlardan biri. Seçkin bahçeli, içinde bir su değirmeni olan bir mekan olduğunu belirtmeliyiz. Geniş bahçesinin ve güzel yemyeşil ağaçlarının altında, büyük bir değirmen çarkından süzülen huzur verici su sesleri eşliğinde yapacağınız kahvaltıyı hiçbir zaman unutamayacaksınız! 500 kişilik geniş kapasitesi ile Değirmenci Kahvaltı, aile yemekleri, iş yemekleri ve diğer organizasyonlar için de sizleri bekliyor. Keyifli bir haftasonu geçirmek için gelin ve meşhur Değirmenci Kahvaltı gözlemelerinin tadına bakın!

Fiyat Aralığı: ₺
Tel: (0224) 322 25 04
Adres: Cumalıkızık, 4. Pınar Sk. No:21, 16370 Yıldırım/Bursa

Değirmenci Kahvaltı hakkında detaylı bilgi ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.değirmenci kahvaltı

9-) Baba Ocağı Kahvaltı

Baba Ocağı Kahvaltı, Bursa kahvaltı mekanları içerisinde ele alacağımız son durak. Kesinlikle seçkin bir mekan olduğunu belirtmeliyiz. L şeklinde bahçesinin ve harika bir köy evinin odaları ve sundurmasında kuş sesleri eşliğinde yapacağınız kahvaltıyı hiçbir zaman unutamayacaksınız! 200 kişilik geniş kapasitesi ile Babaocağı Kahvaltı, aile yemekleri, iş yemekleri ve diğer organizasyonlar için de sizleri bekliyor. Keyifli bir haftasonu geçirmek için Baba Ocağı Kahvaltı gözlemelerinin tadına bakın!

Fiyat Aralığı: ₺
Tel: (0224) 322 2724
Adres: Cumalıkızık, 4. Pınar Sk. No:21, 16370 Yıldırım/Bursa

Baba Ocağı Kahvaltı hakkında detaylı bilgi ve fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

baba ocağı kahvaltı

Bursa kahvaltı mekanları – Yıldırım ve Cumalıkızık Köyü‘nün mekan tanıtım yazısının sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkürler, Bursa’yı hakkını vererek gezebilmek için sitemizdeki diğer içeriklere de göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir