Düğün Mekanı Fiyatlarını Neler Belirliyor ? – Düğün Mekanları Fiyatları

Düğün mekanları fiyat seçenekleri denince ilk akla gelen fiyatı oluyor. Bu yüzden sayfalarımızdaki beğendiğiniz mekanlara ilk önce telefon açıp fiyatını sormanızda fayda var. Çünkü her mekan kendine özgü fiyat seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Bursa düğün mekanları fiyat seçenekleri listeledik.

düğün mekanları fiyatları

Düğün mekanı fiyatlarını neler belirliyor?

  • Bursa düğün mekanı fiyatları, Düğün yapacağınız mevsim çok önemli. Bahar ve yaz aylarında mı, yoksa kışın kapalı salonlarda yoğunluğun az olduğu bir mevsimde mi evlenmek istersiniz.
  • Çok tercih edilen nedenler arasında düğün yapacağınız gün geliyor. Genelde cumartesi akşamları daha çok tercih ediliyor. Ama sen haftasonu gündüz düğünlerini de tercih edebilirsin. Daha ekonomik olsun dersen hafta içi düğünleri fiyatlarına bakabilirsin.
  • Düğün fiyatlarını belirleyen faktörlerden biri de davetli sayısıdır. Kişi başı fiyat uygulamalarında düğün fiyatını bir hayli etkileyebiliyor. Diğer yandan kişi sayısı arttıkça kişi başı fiyatı da belli oranlarda düşüşe geçebiliyor bazı mekanlarda.
  • Düğün menüsünde seçtiğiniz beyaz et mi kırmızı et mi seçeneğine göre değişen fiyat seçenekleri. Ayrıca mevsim dışı seçeneklerde fiyatı belirleyen etkenlerdendir.
  • Limitli – limitsiz, alkollü – alkolsüz içecek tercihiniz fiyatta etki yapacaktır.
  • Dışarıdan alınan hizmetler: Düğün mekanının anlaşmalı olduğu organizasyon, fotoğraf, video gibi hizmetler veren firmaların talep ettikleri paralar düğün fiyatınıza etki eden faktörlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir