Bursa’daki Açık Hava Düğünü Mekanları

Bursa’daki açık hava düğünü mekanları seçiminde düğün tarihimiz çok önemli bir yer tutar. Kötü hava şartlarında bile sizi yağmurdan koruyan, korunaklı, açılır kapanır sistemli kır düğün mekanlarını tercih edin.

Yemyeşil bir ortamda kuş cıvıltıları eşliğinde, şehrin gürültülü stresinden uzak açık hava düğünü mekanları masal gibi bir düğün için genç çiftlerimizin için  en ideal seçimlerden. Bursa’nın en güzel açık hava düğünü mekanları listesinden birini mutlaka beğeneceksiniz.

kır düğünü mekanları

 

Oksijen Kır Düğünü

Oksijen Kır Düğünü, Sünnet Düğünü, Düğün Mekanı, Beklentilerinizi gerçeğe dönüştüren, detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen Oksijen ekibi olarak bizler, Yıldırım kır düğün salonları arasında 11 Eylül Bulvarı bölgesinde bulunan Oksijen kır düğün salonu, 500 ve 750 kişilik kapasiteli mekanları ile tercihinize göre yemekli veya yemeksiz bir düğün gerçekleştirebileceğiniz seçeneklerden biri.

Oksijen kır Düğünü

Çekirge İstasyon Kır Düğünü

Büyük kır düğün bahçeleri arayan çiftlerin tercihlerinden biri olan Çekirge İstasyon, kır düğün salonları arasında yer alıyor. Acemler bölgesinde bulunan Çekirge İstasyon’un kapasitesi oldukça yüksek. Gardenya bahçe 750 kişi, Begonya bahçe 500 kişi ve Çim Bahçe kır nikahı 400 kişilik. Çekirge İstasyon’da müzik, barkovizyon, lazer aydınlatmalar, konfeti ve yer volkanı uygulaması, çiçekli ve ışıklı gelin yolu süslemesi gibi aklınıza gelecek her türlü sesli ve görsel imkandan faydalanabilirsiniz.

Çekirge İstasyon Kır Düğünü

Çırağan Club Garden

Çırağan Club Garden panoramik manzarası ve eşsiz konumu ile size görkemli bir düğün organizasyonu sunuyor. “Bazı anlar bir kere yaşanır” sloganıyla yola çıkan ve bu bakış açısını en temel ilke edinen Çırağan Club, mutluluğa atılan ilk adımınızda ihtişamı, sınırsız konfor ve kaliteyi vaat ediyor.

1 Yorum

  1. seven kalpler

    Daha çok mekan tavsiyesi olmalıydı. ama çalışmalarınız için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir