Ömürlü Ekren

Nevi Çeşni Davet

Odunluk, Erdoğan Binyücel Cd. No:5/1, 16110 Nilüfer/Bursa 0224 322 2717

Nevi Çeşni Davet Düğün Organizasyon Fiyatları

Nev-i Çeşni Davet Bursa, yenilenen konseptiyle bütün sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz davetlere özel alanlarıyla karşınızda! Açık ve kapalı alanda muhteşem konseptli alanlar sunan mekânımızda en güzel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Bursa davet mekânları arasında Nev-i Çeşni Davet, misafirlerine açık ve kapalı olmak üzere 25 kişiden 1000 kişiye kadar farklı konseptlerde toplam 5 davet alanı sunuyor. 2023 Yılına Özel Hafta İçi Kampanyalar Zengin kokteyl menü Kırmızı et menü Beyaz et menü Anlaşmalı kuaför Ücretsiz DJ Orkestra seçeneği (ücretli) Yemekli düğünler için Nev-i Çeşni Restaurant'ta yıldönümü yemeği

Tanıtım Videoları

Nevi Çeşni Düğün Organizasyonu

Nevi Çeşni Davet

Nevi Çeşni Düğün Davet özel davetlerinizi yıllarca hafızalardan silinmeyecek, unutulmaz anılara dönüştürmek isterseniz bizimle tanışın. Size kusursuz hizmetin ne demek olduğunu yaşatalım. Düğün, nikah töreni, nişan, kurumsal davet, parti ve kına gecesi gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız çok sayıda eğlenceyi salonumuz içerisinde düzenleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra mezuniyet, baby shower, diş buğdayı, bekarlığa veda partileri gibi tüm özel günleriniz için profesyonel ekibimizle size hizmet vermek için hazırız.

Mekan Detayları

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Kapasite:

Yuvarlak Masa : 1500 kişi
Kokteyl Düzeni : 2000 kişi
Sınıf Düzeni : 1.500 kişi
Tiyatro Düzeni : 1.500 kişi
Otopark araç kapasitesi: 200 araç

Toplu Ulaşım : Nilüfer konumundaki Nev-i Çeşni Davet Kır Bahçesi konumuna, toplu taşıma ile aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Nev-i Çeşni yakınından geçen güzergahları var.

Otobüs : 6/K-1, 92, B/20-A, B/42-A, B/43, B/44-B, E/12
Metro : 2

1 Yorum

  1. Düğün İçin Mükemmel

    Düğün Salonları aramalarında hem kalite hem ekonomi arıyorsanız tam aradığınız mekan.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir