Ömürlü Ekren

Salon Aşka Davet

Altınova Mah. Fuar Cad. Tüyap Fuar Alanı Karşısı No: 16  Osmangazi - Bursa 0224 322 2295

Salon Aşka Davet

Salon Aşka Davet, kapalı kır düğünü bahçesi arayanlara nişan ve kır nikahları ile mutlu çiftlerimize yeni çiftler eklemekten onur duyuyor. Düğün organizasyonları, kına, sünnet, nişan gibi düğün törenlerine ev sahipliği yaptığımız değerli misafirlerimizin çocuklarının doğum günlerini, sünnet törenlerini ve mezuniyet baloları gibi özel organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaya devam etmekteyiz.

Mekan Detayları

  • Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa
  • Yetkili Kişi : Salih Şeke – Yakup Şeke

Kapasite :

  • Kapalı alan : 400 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 250 – 500 araç

Şeke Bahçe Salon Aşka Davet

Şeke Bahçe Salon Aşka Davet, yağmurdan koruyan kapalı kır düğünü, nişan ve kır nikahları ile mutlu çiftlerimize yeni çiftler eklemekten onur duyuyor. Şimdiler de düğün organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız değerli misafirlerimizin çocuklarının doğum günlerini, sünnet törenlerini ve mezuniyet baloları gibi özel organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaya devam etmekteyiz.

Şeke Kır Bahçesi; Sizi ve değerli dostlarınızı misafir etmek için 16.000 m2’lik alanı üzerinde birbirinden bağımsız doğal yemyeşil 1.000, 1.200 kişilik ve kapalı 400 kişilik 3 bahçesi, toplamda 550 araçlık 2 otoparkı, çocuk oyun bahçesi, çocuk bakım odası, bay ve bayan mescidi ile 7/24 80 kw jeneratör destekli elektrik sistemi mevcuttur.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir