bursapanorama

Haneden Kır Düğünü

Odunluk Mh. Lefkoşe Cd. No:255 (Orhaneli Yolu 3.km - Tunçsiper Lisesi hizasında, 250 m ileride, solda) 16110 Nilüfer - Bursa 0850 532 4230

Haneden Kır Düğünü

Haneden Kır Düğünü fiyatları ile kıyaslandığında en iyi fiyata en unutulmaz düğünü Haneden Kır Düğünü ile yapacaksınız. Doğayla iç içe, peri masalı gibi bir düğün için sizi de yerimize bekliyoruz.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

 • Düğün Organizasyonu Fiyat Aralığı :
 • Yemek Menü Fiyat Aralığı : 30-50 TL.

Mekan Özellikleri :

 • Manzara : Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Orman manzaralı, Doğa manzaralı
 • Davet Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Bahçe, Balkon, Çim alan, Orman içinde, Teras

Kapasite :

 • Kapalı alan kapasite : 150
 • Açık alan kapasite : 300 – 400 kişi
 • Kokteyl kapasitesi : 300 – 400 kişi
 • Yemekli Kapasitesi : 500 – 750 kişi
 • Otopark Araç Kapasitesi : 50 – 75 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri :
Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum Günü, Kurumsal Etkinlik, Mezuniyet Törenleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına,

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : Hakan ÖZEN

Hanedan Kır Düğünü

Haneden Kır Düğünü, 2012’de başlayan, iki yıl süren özenli ve titiz bir çalışma sonucunda 2014 Haziran ayı başında Bursa’nın sosyal hayatının her geçen gün gözdesi haline gelen, şehir atmosferi ile kır atmosferinin kaynaştığı Orhaneli Yolu’nda konuklarına kapılarını açtı.

Haneden Kır Düğünü, Et konusunda uzman, deneyimli şefleri ve özenle seçilmiş personeliyle Haneden Restaurant, dünya mutfaklarından seçkin tatları, et çeşitlerinin en lezzetli örneklerini, “açık mutfak” ilkesi ile konuklarına sunmaktadır.

Haneden Kır Düğünü, Haneden Restaurant üç katlı ve iki teraslı iç mekanı ile 150 kişiyi, Bursa’nın en güzel bahçelerinden biri olan, organik ürünlerin yetiştirildiği, meyve ağaçlarının bulunduğu dış mekanıyla da 350 kişiyi ağırlayabilmektedir.

Bursa’nın sosyal hayatına ve yemek kültürüne yeni bir tat ve soluk getiren Haneden Restaurant siz değerli konuklarını haftanın her günü kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerine davet etmektedir.

2 yorum

 1. Bu mekanda oğlumuz Onur Narin için düzenlediğimiz sünnet cemiyetimizin muhteşem geçmesinde, misafirlerimizin mutlu olmasına son derece özen gösteren vede emeği geçen Haneden Restoran işletmesinin sahipleri,yöneticileri ve personeline canı yürekten teşekkür ederiz.

 2. Oğlumun sünnet düğünü haneden de yaptık aynı zamanda evlilik yıldönümümüzü de burada kutladik işletme sahibinin ilgisi ekibinin ilgisi ve hizmetinden çok memnun kaldım düğünümüz muhteşem oldu konuklarim çok memnun olduklarını söylediler düğün yapmayı düşünen herkese tavsiye ederim haneden ailesine de teşekkürler ayrıca yemekleri çok lezzetli:)

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


REKLAM KLİBİ