En İyi Düğün Salonları

Bursa'da hayallerindeki düğünü yapmayı düşünüyorsan, senin için listelediğimiz en iyi düğün salonlarına bakmanın tam vakti! Düğün mekanları ve düğün fiyatlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al. Size en yakın ve en iyi düğün salonları nerede nasıl gidilir yol tarifi alabilirsin.

Emir Saray

İnegöl - Bursa
750 - 1000 Kişilik

Nilüfer Düğün Salonu

Nilüfer – Ataevler

Mega Davet

Osmangazi - Bursa
750 - 1000 Kişilik

Salon Dilara

Osmangazi - Bursa
500 - 750 Kişilik

Çekirge Davet

Osmangazi - Bursa
500 - 750 Kişilik

Mahsen Davet

Nilüfer - Bursa
200 - 300 Kişilik

Salon Yunuseli

Osmangazi - Bursa
400 - 500 Kişilik

Beyaz Ev

Yıldırım - Bursa
500 - 750 Kişilik

Bulvar Park

Osmangazi - Bursa
500 - 750 Kişilik

Ata Park Balo Davet

Bursa-Nilüfer
750-1000 Kişilik

Salon Royal Prens

Yıldırım - Anadolu
600 Kişilik

Bulut Gold

Yıldırım - Bursa
500 - 750 Kişilik

Bursa Düğün Salonları

Her bireyin hayalinde tasarladığı bir düğün organizasyonu vardır. Her çift bir aile olabilmenin heyecanı ile bu en özel günün, çok mükemmel olmasını ister. Bunun için Güney Marmara bölgesinde bursa düğün salonları araştırmaları yapabilirsiniz. Kendiniz için en uygun düğün salonunu ve organizasyonunu bulmak için her ayrıntının tek tek hesaplanması gereklidir. Kişi sayısına göre düğün salonları seçimleri de değişebilir. 250 ile 1250 kişi arasında bursa düğün salonları kapasiteleri değişiyor. Ve kişi sayısına göre de genel olarak organizasyonların fiyatları farklı aralıklarda yer alabilir. Yemek menüleri ise kişi başı fiyatlar üzerinden hesaplanmaktadır. Mekanlarda konum özelliklerine dikkat edilmelidir. Bazı mekanlar şehir manzaralı olurken, bazılarında doğa ya da zemin katta olan salonlarda manzara olmayabiliyor. Özellikle kişi sayınız fazla ise yüksek tavanlı, balkonlu seçenekler daha ferah bir kullanım alanı oluşturabilir. Organizasyonunuzun şekline göre de bursa düğün salonları kişi kapasitesi değişebilir. Kapalı alan ve açık alan kapasitesi olarak genel bir hesaplama yapılabiliyor. Yemekli kapasitesinin bu nedenle farklı olma durumu olabilir.

En İyi Düğün Salonları

Bursa’da birçok farklı kapasite ve tarza sahip düğün salonu bulunmaktadır. Bursa’nın en iyilerinden olan Sultan Düğün Salonları, Çırağan Bademli, Çırağan Garden, Şeke Bahçe, Çekirge İstasyon, Rüyapark Düğün Salonları gibi örneklenebilir. Bu önerdiğim düğün salonları, Bursa’da popüler ve tanınmış mekanlardan sadece birkaçıdır. Düğün planlamanızı yaparken, bütçeniz, konuk sayınız, tercih ettiğiniz tarz ve diğer özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun düğün salonunu seçebilirsiniz. Ayrıca, düğün salonlarını ziyaret ederek, mekanı yerinde görmek ve detaylı bilgi almak da önemlidir.

Sunduğu Kolaylıkları ile Bursa Düğün Salonları

Özellikle yüksek katlarda olan salonlar için asansör çok önemlidir. Güvenlik kamerası özellikleri de bursa düğün salonları seçimlerinizde misafirlerinizin olumsuz bir durum yaşaması durumunda oldukça işe yarayacaktır. Klima kullanımı kişi sayısı az bile olsa sıcak yaz günleri için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Laser point, projeksiyon gibi kolaylıklar organizasyonlarınızda farklı ambiyanslar tercih edilebilir. Bunun yanında ücretsiz otopark kullanımları da dikkat edilmesi gereken bir başka başlık olmaktadır. Yemek servisi için sunulan kolaylıklar, catering firması getirme, kokteyl menü, çocuklara özel menü gibi seçeneklerle de bursa düğün salonları organizasyonlarınız için ideal olabilir.

Organizasyon Hizmetleri ile Bursa Düğün Salonları

Her çift düğün organizasyonunun en özel olmasını ister. Bu nedenle salonların sunduğu organizasyon hizmetlerinin kişiselleşmesi çok önemlidir. Volkan, sis, konfeti, duman gibi görsel şovlar, meşaleli yürüyüş yolu görsel ambiyanslar için önemlidir. Düğün programına özel süslemeler, bunun yanında bursa düğün salonları içerisinde ışık ve ses sisteminin kaliteli olması da gereklidir.

Teknik Donanımları ile Bursa Düğün Salonları

Projeksiyon perdesi ile özel slayt gösterileri yapılabilir. Salonlardaki özel ses sistemi ile çok daha keyifli bir düğün organizasyonu sağlanabilir. Mikrofon, ışık ve ses sistemi, sahne hizmetleri hatta havalandırma ve yangın alarma sistemlerine varıncaya kadar kaliteli bursa düğün salonları seçimleri için tek tek düğün salonlarını gezmek yerine https://www.bursapanorama.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bursa’nın En İyi Düğün Salonlarından Bazıları

Grand Sofia  0224 532 1047

Demirtaş Dumlupınar, As Merkez Tesisleri, İstanbul Cd, 16050 Osmangazi̇/Bursa– Yol Tarifi İçin Tıkla

 

grand sofia düğün salonu

Bursa’nın en popüler düğün mekanlarından birini sunmaktan gurur duyuyoruz! Grand Sofia Davet, muhteşem atmosferi, modern tasarımı ve sıcak servisiyle hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor.

Gerçekten unutulmaz bir düğün kutlaması için Grand Sofia Davet’in zarafetini ve çekiciliğini deneyimleyin. Özel gününüzü planlamaya başlamak için bugün bizimle iletişime geçin!