Hayatınızın en özel gününü Bursa'nın büyüleyici doğasında kutlamaya ne dersiniz?

Hayatınızın en özel gününü Bursa'nın büyüleyici doğasında kutlamaya ne dersiniz? Doğal manzaralar, tarihi dokular ve ferah mekanlar arasında hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilir, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anılara imza atabilirsiniz. En iyi kır mekanları ile birlikte Bursa'nın büyüleyici kır düğünü deneyimini yaşamaya hazır olun!

Sukay Park

Bursa - Osmangazi
750 - 1000 Kişilik

Alaturka Davet

Bursa - Nilüfer
400 - 500 Kişilik

Aras Kır Bahçe

Yıldırım - Samanlı
1000 Kişilik

Yalı Davet

Bursa - Gemlik
750 - 1000 Kişilik

Gököz Natural Park

Amore Garden

Bursa - Osmangazi
750 - 1000 Kişilik

Dobruca 106

Bursa - Osmangazi
300 - 400 Kişilik

Hanedan

Bursa - Nilüfer
750 - 1000 Kişilik

Kasaba Garden

Bursa - Nilüfer
250 - 500 Kişilik

Nazende

Bursa - Osmangazi
1000 - 2000 Kişilik

Bursa Kır Düğünü

Bursa’da kır düğünü yapmak istiyorsanız, şehrin çevresindeki doğal güzelliklere sahip mekanları tercih edebilirsiniz. Bursa, tarihi ve doğal zenginlikleriyle ünlü bir şehir olduğundan, birçok güzel mekan seçeneği bulunmaktadır. İşte Bursa’da kır düğünü yapabileceğiniz bazı öneriler:

Uludağ:
Bursa’nın simgesi olan Uludağ, yüksek dağları, doğal güzellikleri ve temiz havasıyla kır düğünü için harika bir seçenektir. Uludağ’da bulunan otellerin bahçelerinde veya doğal piknik alanlarında düğün organizasyonları yapabilirsiniz.

Gölyazı:
Gölyazı, Bursa’nın en güzel köylerinden biridir ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Köyde bulunan tarihi evlerin bahçeleri veya göl kenarında bulunan mekanlar, kır düğünü için mükemmel bir atmosfer sunar.

Oylat:
Bursa’nın doğal güzellikleriyle ünlü bir beldesi olan Oylat, şehir merkezine yaklaşık 70 km uzaklıktadır. Oylat’ta bulunan otellerin bahçeleri veya doğal piknik alanları, doğayla iç içe bir düğün yapmanızı sağlar.

Çekirge:
Bursa’nın tarihi semtlerinden biri olan Çekirge, doğal güzellikleriyle dikkat çeker. Çekirge’de bulunan tarihi otellerin bahçeleri, kır düğünleri için romantik bir atmosfer sunar.

Bu önerilerin yanı sıra Bursa’nın çevresindeki köylerde, doğal parklarda veya restoranların bahçelerinde de kır düğünü yapabilirsiniz. Düğün planlaması yaparken mekanın kapasitesi, erişilebilirlik, konaklama imkanları, hava durumu gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Ayrıca düğün organizasyonu için bir etkinlik şirketi veya düğün organizatörüyle çalışmanız da planlamanızı kolaylaştırabilir.

Kır Düğünü Organizasyonları

Hayatınızın en mutlu gününü geçirecekseniz ve en uygun düğün mekanı arıyorsanız en doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Firma olarak en uygun düğün fiyatlarını sizlere sunuyor ve en uygun fiyatlarla mekanları ayarlamanızı sağlıyoruz. Kır düğünü yapacaksanız ve diğer rutin bir organizasyon istemiyorsanız bu konuda da sizlere yardımcı oluyor en gerekli uygulamaları ve ayrıcalıkları sizlere tanıyoruz. Firmamız profesyonel ekibiyle birlikte tüm organizasyonlarınızı hazırlamak için aramanızı bekliyor. Eğer gelin ve damadın giriş çıkışından, sandalye renklerine kadar değişim yapmak istiyorsanız firma olarak bunları da sağlayarak daha iyi bir standarda sahip olmanızı da sağlamaktayız. Kır düğünü konusunda da siz müşterilerimizin istediği gibi bir düğün sahibi olmanızı sağlıyor.

Kır Düğünü Fiyatları

Eğer mekan korkusunda çok fiyat korkunuz bulunuyorsa ve uygun fiyata bir mekanda düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız bu konuda da yardımcı olmaktayız. Firmamız en iyi organizasyon standartlarına sahip olduğundan ve sizlerin de rahat edebileceği bir şekilde bir düğün tasarımı yapacağından şüpheniz olmasın. Doğanın eşsiz manzarasıyla birlikte unutulmaz bir an yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız bizlere başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Bursa panorama olarak tüm bu organizasyonları en hızlı şekilde gerçekleştireceğimizden dolayı sizlerin de daha fazla zamanını harcamıyor ve en kısa zamanda düğün organizasyonlarına kavuşmanızı sağlıyoruz. Kır düğünü yapınca istediğiniz yiyeceklerin masalara konulmasını istiyorsanız veya alkollü, alkolsüz bir davetiye uygulamak istiyorsanız bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Kır Düğünü Mekanları

Bursa panorama olarak sizlere en yakın düğün yapacağınız mekanı belirlemekte de yardımcı olacağımızı söylemek isteriz. Firmamız tüm organizasyonları en düzenli hale getirebilmek ve sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmek için elinden geleni yapacaktır. Eğer düğününüzde müzik istiyorsanız ve müzik tarzında da klasik bir müzik dinlemek isterseniz de bu konuda da yardımcı olmaktayız. Kır düğünü konusunda tüm profesyonelliğimizi konuşturacak ve yemekli bir düğün isterseniz de en kaliteli yemekleri sizlerle buluşturacağız. Uygun fiyat, yüksek kaliteden faydalanmak için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Biz sizlerin en güzel şekilde düğününüzü gerçekleştirmek için en iyi ve en düzenli mekanları ayaklarınıza kadar getireceğiz. Kır düğünü yaparken de ekstradan bir aksesuar istediğiniz zaman firmamıza iletmeniz yeterli olacaktır.