Bursa Kına Salonları Bursa'da düğün öncesi kına gecesi yapmayı düşünüyorsan, senin için listelediğimiz en iyi kına salonlarına bakmanın tam vakti! Kına mekanları ve kına gecesi fiyatlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al. Size en yakın ve en iyi kına salonları nerede nasıl gidilir yol tarifi alabilirsin.

Gizemli Aşiyan Park

Osmangazi - Uludağ Yolu

Bursa Polis Evi

Osmangazi - Bursa
300 - 400 Kişilik

Last Point

Nilüfer - Bursa
200 - 300 Kişilik

Salon Karlıtepe

Nilüfer - Konak
250 - 850 Kişilik

Bongo Bar

Osmangazi - Bursa
200 - 300 Kişilik

Osmanlı Davet

Osmangazi - Bursa
400 - 500 Kişilik

Buzzpark

Nilüfer - Bursa
750 - 1000 Kişilik

Dağ Yeli

Yıldırım - Bursa
200 - 300 Kişilik

Kilit Kafe

Nilüfer - Bursa
50 - 100 Kişilik

Bursa Hakimevi

Osmangazi - Bursa
300 - 400 Kişilik

Record Bar

Nilüfer - Bursa
100 - 200 Kişilik

Malt Night

Nilüfer - Bursa
100 - 200 Kişilik

Salon S

Nilüfer - Bursa
500-750 Kişilik

Bursa Kına Salonları

Ülkemizde adet halini almış olan ve düğün öncesi mutlaka gerçekleştirilmesi gereken geleneklerden biri kınadır. Gelinin evden ayrılmasının bir provası gibi görülen bu etkinlik, sadece bayanlar arasında yapılan ve damadın da bir kısmına eşlik ettiği organizasyon şeklidir. Çeşitli danslar ve finalde kına yakılmasıyla sonuçlanan bu etkinliğin, her ilde farklı şekilleri vardır. Bursa kına salonları, bu tarife uygun hizmet anlayışı ile etkinlik yapmaktadır.

Salonda Kına Yapmak

Kına organizasyonunu tek başınıza yapmak biraz zahmetli olabilir. Organizasyon gerekli olduğundan, profesyonel bir ekip ile çalışmak gerekebilir. İstenen türde bir organizasyon için, bir salon kiralayıp etkinlik yapmak gereklidir. Bursa kına salonları, kapasiteleri ve organizasyona uygunlukları ile ilk sıralardadır. Sadece bu işi yapan bir çok salon ve firma mevcuttur. Kapalı alanların tercih edilmesi ve çeşitli etkinlikler ile süslenmesi ile çok renkli bir şölene dönüşebilir. Gelen katılımcıların ihtiyaçları bu şekilde karşılanabilir.

Salonlar Etkinliklere Uygun Mu?

Yapmayı düşündüğünüz organizasyona göre salon seçimi yapmanız mantıklı olacaktır. Açık havada yapmak istenilen etkinlikler eğer iç mekanda yapılırsa, hüsran ile sonuçlanabilir. Bursa kına salonları, bu şekilde hizmet vermeden önce yapılacakları bilmek isteyecektir. Dışarıdan organizasyon ekibi getirilerek farklı konseptlerde organizasyonlar yapılabilir. İsteyen çiftler de kendi organizasyonlarını daha sade olarak, arkadaş grubu ya da akrabaları ile yapmayı tercih edebilir. Sonuçta organizasyon size ait olacağı için, seçim ve özgürlük hakkı tamamen sizdedir.