Ömürlü Ekren

Nevi Çeşni Kır Davet

Odunluk, Erdoğan Binyücel Cd. No:5/1, 16110 Nilüfer/Bursa 0224 322 2717

Nevi Çeşni Kır Davet Düğün Fiyatları

Nevi Çeşni Davet kır düğünü mekanı Lotus Garden'da kır düğünü konseptinde coşkulu bir kır düğününe hazır olun! Banquet Palas Lotus Garden Kır Düğün Salonları Nilüfer Odunluk'ta Hayallerindeki en özel günü 1000 kişilik Lotus Garden; hafta içi yada hafta sonu pastalı kokteyl düğün, yemekli düğün yada düğün gibi kırda nikahla gerçeğe dönüştür! Nilüfer Odunluk'taki Lotus Garden en özel davetler, yemekli düğünler, nikah, özel gün kutlama etkinlikleri, toplantı, mezuniyet töreni organizasyonları için sizleri bekliyor. Nevi Çeşni Davet'te Yapabilecekleriniz Kapalı Alanda Düğün Açık Hava Kır Düğünü Kırda Nikah Etkinlik ve Kutlamalar

Lotus Garden Kır Düğünü

Nevi Çeşni Kır Davet özel davetlerinizi yıllarca hafızalardan silinmeyecek, unutulmaz anılara dönüştürmek isterseniz bizimle tanışın. Size kusursuz hizmetin ne demek olduğunu yaşatalım. Düğün, nikah töreni, nişan, kurumsal davet, parti ve kına gecesi gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız çok sayıda eğlenceyi salonumuz içerisinde düzenleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra mezuniyet, baby shower, diş buğdayı, bekarlığa veda partileri gibi tüm özel günleriniz için profesyonel ekibimizle size hizmet vermek için hazırız.

Mekan Detayları

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Kapasite:

Yuvarlak Masa : 1500 kişi
Kokteyl Düzeni : 2000 kişi
Sınıf Düzeni : 1.500 kişi
Tiyatro Düzeni : 1.500 kişi
Otopark araç kapasitesi: 200 araç

Toplu Ulaşım : Nilüfer konumundaki Nev-i Çeşni Davet Kır Bahçesi konumuna, toplu taşıma ile aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Nev-i Çeşni yakınından geçen güzergahları var.

Otobüs : 6/K-1, 92, B/20-A, B/42-A, B/43, B/44-B, E/12
Metro : 2

1 Yorum

  1. Şehrin içinde doğanın keyfini çıkar

    Şehrin içinde harika ve nezih bir mekan,hizmet kalitesi çok güzel,
    Uzağa gitmeye gerek yok,şehrin içinde yemyeşil bir doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir