bursapanorama

Salon Çınar Düğün Salonu

Yavuzselim Mah. Alpay Sk. No: 52 Kat: 5 Yıldırım - Bursa 0224 322 2849

Salon Çınar Düğün Salonu

Salon Çınar kalabalık düğünler için davet alanımız 500 ile 750 kişi aralığında konuk ağırlama kapasitesine sahip. Bu sayede geniş arkadaş çevresi ve ailelere mensup çiftlerimize iyi bir alternatif sunuyoruz. Salonumuz Kolonsuz, direksiz ve oldukça yüksek tavanı ile ferah bir atmosferde. Üstelik klimaları ve havalandırma sistemi ile de yaz kış aynı derecede temiz bir ortam sunuyor.

Mekan Detayları

Bölge – Ulaşım : Yıldırım – Bursa
Yetkili Kişi : Hakan Çevik

Kapasite:

Kapalı alan kapasite : 500 – 750 kişi
Yemekli kapasitesi : 500 – 750 kişi
Otopark araç kapasitesi: 100 araç

Organizasyon Hizmetleri :

 • Kuaför
 • Kamera Çekimi (sınırsız)
 • Fotoraf Çekimi (sınırsız)
 • Kapı Fotoğrafı
 • Araç Süsleme
 • Hostes
 • Organizasyon Şefi
 • Müzik
 • İkramlar, Yaş pasta ve meşrubat
 • Görsel Şovlar
 • Slayt Gösterisi
 • Otopark

Hizmet verilen organizasyon türleri :

Düğün, kına, nişan, sünnet organizasyonları, baby shower, doğum günü ve özel parti organizasyonları, kongre, seminer, sempozyum, bayii toplantısı, kuruluş yıldönümü ve gala yemeği, personel moral gecesi, mezuniyet töreni, iftar yemekleri, kültürel organizasyonlar, dernek ve vakıf organizasyonları, tanıtım ve lansman toplantıları, yılbaşı organizasyonları

Toplu Ulaşım :

Osmangazi bölgesindeki Çınar Düğün Salonu adresine aşağıdaki toplu taşıma hatları Çınar Düğün Salonu yakınından geçiyor

Otobüs : 101, 17/D, 19/İ, 43/A
Metro : 1

Çınar Düğün Salonu

Salon Çınar çiftlerin en mutlu günlerinde yanında. Yıldırım’daki Çınar Düğün Salonu büyük, kapalı davet alanıyla pek çok çiftin tercihi olan salonumuz uzun davetli listelerini bile ağırlayabilen ferah bir ortama sahip. Kolay ulaşım imkanıyla da Bursa Yıldırım düğün salonları arasında öne çıkan mekanımızda yemekli konsept düğünler de düzenlenebilir.

Bursa Yıldırım Yüksek İhtisas Kavşağı’nda kapılarını açan Salon Çınar kolonsuz, yüksek tavanlı düğün salonuyla misafirlerini bekliyor. Kolayca ulaşılabilen bir noktada hizmet veren mekanımıza toplu taşımayla da ulaşılabiliyor. Düğününüzü salonumuzda gerçekleştirmek ve Bursa Salon Çınar Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz yan tarafta görebileceğiniz formu da doldurabilirsiniz.

Salon Çınar Hizmetleri

Çiftlerimiz için istedikleri menüleri hazırlıyor ve düğün günü yemeklerin servisini personelimizle gerçekleştiriyoruz. İsterseniz düğün önce menüyü deneme ve yemeklerde değişiklik yapma imkanınız da bulunuyor. Düğün pastanız da usta ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Salonumuz bünyesinde hizmet veren organizasyon sorumlumuzla düğününüzü planlayabilir, dilerseniz kendi seçtiğiniz bir organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini de çiftlere sunuyoruz.

Düğününüzün her detayının görülebilmesi için ışıklandırma sistemlerini kuruyor, renkli tavan ışıklandırmaları ve şık avizelerle aydınlatmayı destekliyoruz. Düğünlerin vazgeçilmezi müzik eğlencesi için de ses sistemlerini ve sahneyi biz kuruyoruz. Engelli girişine uygun olan mekanımızda asansörümüz misafirlerimizin kullanımına açık. Ayrıca konuklarınızın araçlarını park edebilecekleri 70 araçlık otopark alanımız ve vale hizmetimiz de bulunuyor.

Davet AlanlarıSalon Çınar Bursa Yıldırım kapalı davet salonuyla misafirlerini ağırlıyor. Kullanışlı ve geniş alanıyla dikkat çeken salonda 500 ila 770 kişilik düğünler gerçekleştirilebilir. Salonun kolonsuz oluşu da çiftlere kullanabilecekleri daha fazla alan sağlıyor. Mekanın bir diğer avantajı da yüksek tavanlı olması. Kapalı salonumuzda yer alan havalandırma sistemleri sayesinde içerde her daim temiz hava olmasını sağlıyor, klimalarla sıcaklığı sabit seviyede tutuyoruz.

DekorasyonSalonumuzda düğünlere yaraşır beyaz renge ağırlık verdik ve temiz, taze bir görünüm elde ettik. Oturma düzenini oluştururken 6 ila 8 kişilik yuvarlak davet masaları ve mor renkli sandalyeler kullanıyoruz. Masalarımızı runner ve vazolarla süslüyor, gelin yolu ve nikah masası tasarımlarını da tamamlıyoruz. Tavan ışıklandırmalarıyla da salona dinamik bir atmosfer kazandırdık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir